Kiedyś, czyli nigdy

Nie, nie prowadzimy coachingu i nie będziemy Ci wmawiali, że jedyne, co potrzeba do osiągnięcia sukcesu, to „wyjście ze strefy komfortu” 🙂 Faktem jest jednak, że kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na wygraną.

Jednym z największych wrogów ludzi mających potencjał do stworzenia czegoś wielkiego jest „kiedyś”. Mnóstwo osób tak robi – odkłada zrealizowanie swojego pomysłu na „kiedyś” – jutro, za tydzień, miesiąc, rok, po ślubie. A czas mija i nic się nie zmienia. Zawsze pojawiają się jakieś przeszkody i pomysł odkłada się „na kiedyś”, aż w końcu życie przemija.

Nie bój się! Zacznij działać już teraz! Przygotuj, co najpotrzebniejsze i walcz o swoje marzenia! „Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia”.

Masz pomysł na biznes? A może chcesz stworzyć jakiś projekt, który Cię strasznie kręci? Po przeczytaniu tego wpisu bierz się od razu za niego. Czasu nie cofniesz, więc nie marnuj go na planowanie, którego nigdy nie wykorzystasz w przyszłości. A TUTAJ zobacz ofertę stworzenia strony internetowej, która na pewno będzie Ci potrzebna. Zanim wystartujesz, warto mieć już gotowe zaplecze w sieci.

Proszę też – udostępnij ten post na swoim Facebooku lub Twitterze. Może zmotywuje to również Twoich znajomych do tego, by – zamiast marzyć o „kiedyś” – zrealizować swoje marzenia już teraz?

ZOBACZ TEŻ: Czy naprawdę potrzebujesz firmowego fejsa?