Kwiecień 12, 2017

Kurs medialno-dziennikarski

Myślisz, by rozpocząć karierę dziennikarską? Zajmujesz się dziennikarstwem obywatelskim? A może chcesz, by Twoje wpisy na blogu biły profesjonalizmem, wyróżniając się na tle mnóstwa innych wpisów? Odbądź przygotowany przez nas kurs medialno-dziennikarski!

Cały kurs to pakiet kilku szkoleń. Można zapisać się na wszystkie (przysługuje wtedy zniżka!) lub jedynie na poszczególne części.

Dla kogo?

Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które albo nigdy nie miały styczności z realną pracą dziennikarską lub znają jedynie teorię, której nie rozumieją.

Poniżej pełen zestaw oferowanych przez nas szkoleń. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

RABAT

Dla osób/grup, które od razu zapiszą się i opłacą całość kursu, przysługuje rabat! Zamiast wydawać po części łącznie ponad tysiąc złotych, możesz opłacić od razu wszystkie szkolenia za 900zł. Oszczędzasz 200 złotych dzięki perspektywicznemu podejściu!

A, podana cena to kwota brutto 🙂

Koszty dodatkowe

W przypadku zamówienia szkolenia w miejscowości poza Warszawą i Markami możliwe jest wcześniejsze doliczenie kosztów typu zakwaterowanie, dojazd, etc. zależnie od odległości.

Stawki są propozycją kosztu od osoby w założeniu, że grupa składa się z 10-20 osób. W przypadku mniejszej ilości osób cena od osoby może wynieść więcej. Zachęcamy do kontaktu.

Kursy indywidualne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużych firm oraz osób, które chcą stanowczo postawić na własny rozwój, możemy zaoferować przygotowanie i przeprowadzenie indywidualnego kursu promocyjno-medialnego dla jednej, dwóch lub trzech osób w kontekście większej kampanii promocyjnej.

Pytania i zgłoszenia

W razie pytań lub chęci zamówienia kursu, prosimy pisać na adres: biuro@dhpstudio.pl. Prosimy także o wskazanie w temacie lub treści, że chodzi o kurs dziennikarsko medialny z podkreśleniem, czy są Państwo zainteresowani całością czy jedynie poszczególnymi szkoleniami.