Kwiecień 12, 2017

Naucz się tworzyć własną stronę internetową!

W Internecie powstaje coraz więcej stron, które pozwalają dotrzeć do różnych ludzi w różnych celach. Czy to blog, strona firmowa czy serwis lokalnej redakcji – wszystkie mogą zostać postawione na szablonie WordPressa.

Szablony te pozwalają każdemu utworzyć własną wizytówkę lub stworzyć nowy sposób na dotarcie do klientów albo czytelników ze swoimi treściami. Co ważne, elastyczność szablonów pozwala utworzyć unikalną konstrukcję, niepowtarzalną gdzie indziej. Nie trzeba być informatykiem! Wystarczy znać obsługę i stworzyć własną stronę.

Co ważne, na szablonach WordPress istnieje obecnie prawie 30% stron funkcjonujących w globalnej sieci. To wyraźny sygnał, że należy wiedzieć, jak działa to narzędzie! Wyobrażasz sobie, by nie wiedzieć, jak korzystać z kranu, kuchenki czy ze smartfona? Owszem, można. Ale bez tej wiedzy zawsze będziesz w tyle za konkurencją.

SPRAWDŹ: Nie masz czasu? Możesz zlecić nam stworzenie strony internetowej. Przyjmujemy zlecenia na strony – szybko, sprawnie, na jasnych zasadach. Kliknij TUTAJ po szczegółową ofertę.

Proponujemy przeprowadzenie kursu, który pozwoli oszczędzić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin – w zależności od stopnia obeznania z komputerem – czytania obsługi  platformy i sprawdzania w praktyce co jak działa i jak co się robi. O zaoszczędzeniu na usługach firm, które za banalnie prostą stronę potrafią zażyczyć sobie ponad tysiąc złotych nie wspominając.

Kurs polega na wyjaśnieniu i ukazaniu krok po kroku co i jak należy zrobić oraz co do czego służy. Od wykupienia domeny i hostingu poprzez zainstalowanie WordPressa aż po wybranie szablonu i instrukcję, jak poustawiać poszczególne elementy strony oraz doradztwie, z których wtyczek i jakich opcji korzystać, a które lepiej odpuścić.

W ramach kursu poruszamy następujące zagadnienia:

  • Wybór odpowiedniego hostingu
  • Instalacja WordPressa
  • Wybór motywu zależnie od przeznaczenia domeny
  • Podstawowe wtyczki i dodatki
  • Obsługa codzienna strony
  • Podstawowe ustawienia metainformacji o stronie
  • Budowa typowej strony na WordPressie oraz informacje o kodzie
  • Przydatne dodatki do strony w zależności od jej przeznaczenia
  • Promowanie strony na Facebooku i Twitterze

Czas trwania kurs: około 3 godziny, w zależności od ilości uczestników kursu oraz pytań.

Cena: 550zł/osobę

RABAT

W przypadku grupy powyżej 10 osób oferujemy przeprowadzenie kursu w cenie 500zł za osobę. W przypadku grup powyżej 20 osób lub zamówieniu kilku terminów można ustalić indywidualne zniżki.

Kurs przygotowany jest z myślą o osobach, które nigdy wcześniej nie tworzyły strony internetowej w oparciu o WordPress lub kiedyś próbowały, ale nie były w stanie samodzielnie skutecznie korzystać z tego narzędzia. Znajomość podstawowej instrukcji obsługi komputera to wymóg konieczny, tzn. uczestnik kursu musi wiedzieć, że „krzyżykiem” zamyka się zakładkę, co to jest przeglądarka, adres internetowy, etc.

Podana stawka jest kwotą brutto. W przypadku zamówienia szkolenia w miejscowości poza Warszawą i Markami możliwe jest wcześniejsze doliczenie kosztów typu zakwaterowanie, dojazd, etc. zależnie od odległości.

W razie pytań lub chęci zamówienia kursu, prosimy pisać na adres: biuro@dhpstudio.pl. Prosimy także o wskazanie w temacie lub treści, że chodzi o kurs z obsługi WordPressa.