Kwiecień 12, 2017

Promocja w Internecie

Szkolenie szczególnie wskazane dla osób chcących rozpocząć swoją działalność jako blogerzy, lokalne redakcje, etc., ale również dla osób zakładających małą firmę oraz rozpoczynających działalność gospodarczą, dla której niezwykle ważne jest dotarcie do nowych klientów. W jaki sposób wypromować się niskim lub zerowym kosztem i  – przede wszystkim – własną pomysłowością?

  • Facebook, Twitter i Minds
  • Promocja nieoficjalna
  • Hejting
  • Interakcja
  • Patronat
  • Współpraca

Czas trwania szkolenia: 2 godziny

Cena szkolenia: 300zł/osobę

Temat niezwykle uniwersalny. Warto odbyć to krótkie szkolenie zarówno jeśli chcesz prowadzić bloga, działać społecznie, prowadzić małą redakcję lub firmę. Dzięki temu szkoleniu poznasz niezwykle tanie lub wręcz bezpłatne metody promocji za pośrednictwem portali społecznościowych. Jeśli masz agencję PR-owską lub profesjonalną obsługę w tym zakresie, to szkolenie nie powinno Cię zainteresować. Jeśli jednak musisz dbać o to osobiście, warto je odbyć. Możesz również posłać do nas własny zespół ludzi, których chcesz uczynić specjalistami od promocji i wizerunku.

Pamiętaj, że niezależnie od tego jak dobre materiały tworzysz, jak ważnych odkryć dokonujesz oraz jak świetnych produktów lub usług nie sprzedajesz, dobra promocja to podstawa zdecydowanie ułatwiająca rozwój.

Podana stawka jest kwotą brutto. W przypadku zamówienia szkolenia w miejscowości poza Warszawą i Markami możliwe jest wcześniejsze doliczenie kosztów typu zakwaterowanie, dojazd, etc. zależnie od odległości.

Stawki są propozycją ceny za osobę w założeniu, że grupa składa się z 10-20 osób. W przypadku mniejszej ilości osób cena od osoby może wynieść więcej. Zachęcamy do kontaktu.

W razie pytań lub chęci zamówienia kursu, prosimy pisać na adres: biuro@dhpstudio.pl.