Zamówienie strony tutaj jest tanie. Dlaczego?

Zanim nauczyłem się samodzielnie tworzyć strony potrzebowałem, by stworzyć nową pod pewien projekt. Jej konstrukcja jest prosta: strona główna, menu, kilka podstron oraz połączenie z Facebookiem. Wrzuciłem zapytanie na grupę, gdzie ludzie pozyskują zlecenia. Średnia cen, którą zaproponowano, to 2 tysiące złotych.

Oczywiście pisano mi różne ściemy, np. „profesjonalna integracja z mediami społecznościowymi”, „skuteczna ochrona przed spamem” czy też „instalacja programu liczącego wejścia”. Słowem: bajerowanie potencjalnego klienta na podwyższone koszty za coś, co zajmuje trzy minuty.

Była to pierwsza strona, którą stworzyłem samodzielnie ze wszystkimi tymi dodatkami.

Ceny proponowane tutaj wahają się od 600 do 2000 zł. Z czego te najwyższe biorę za bardziej skomplikowane projekty. A połączenie z Fb, Twitterem kontami w innych mediach społecznościowych jest po prostu na życzenie klienta. To błahostka przy robieniu strony i nic nie doliczam ta tę usługę. Po prostu nie miałbym sumienia.

Orientacyjna oferta znajduje się na tej stronie. Zachęcam do przejrzenia i kontaktu.

Stworzenie strony internetowej z nami jest więc o wiele tańsze, niż u większości. A jakość? Bardzo dobra. Zasady są jasne i uczciwe, nie doliczamy żadnych kosztów po zawarciu umowy.

Jeśli więc potrzebujesz strony – skontaktuj się i napisz, co potrzeba. Na pewno się dogadamy.

A może któryś z Twoich znajomych potrzebuje takiej usługi? Jeśli podzielisz się tym wpisem na Facebooku lub Twitterze, będę Ci wdzięczny.