+48 691 381 159
piotr@warsztaty-medialne.pl

Kurs prezenterski

Kurs
prezenterski

Bycie prezenterem czy prezenterką w dzisiejszych czasach, to niestety nie to co kiedyś. Gdy zaczynałem pracę w tym zawodzie, prezenter żył jak pączek w maśle. Sponsorzy, pieniądze, darmowe bilety, gadżety- po prostu żyć nie umierać!

Te czasy już minęły. Niestety, nie będę Cię oszukiwał, marne są szanse, że zostaniesz nową Magdą Gessler czy Kubą Wojewódzkim. Nie przejmuj się tym jednak. Na rynku jest wielu równie wspaniałych prezenterów i prezenterek, jak np. Paulina Koziejowska czy Krystian Lis.

Wymieniłem te dwie osoby, bo miałem przyjemność z nimi pracować. Wiem, że swój sukces zawdzięczają wyłącznie wytrwałości i ciężkiej pracy. Nic nie otrzymali za darmo, za to wszystko osiągnęli dzięki ciężkiej pracy. Ty też możesz.

Na kursie prezenterskim poznasz od podstaw pracę prezentera. Popracujemy na greenboxie i na prompterze. Poćwiczymy wywiad, zapowiedź prezenterską i relację na żywo. Jeżeli zechcesz, będziesz mógł/mogła również spróbować swoich sił w prognozie pogody albo call tv.

Ćwiczenia ze mną to nie tylko sucha gadka i nudne czytanie. Zobaczysz, jak to jest naprawdę, kiedy zgaśnie światło w studio, wyłączy się prompter, albo wyczerpie bateria w odsłuchu.

Przygotuję Cię na każdą sytuację. Dzięki temu poznasz pracę prezentera, taką, jaka jest naprawdę.

Przez 20 lat szkoliłem prezenterki i prezenterów do programów telewizyjnych, pracowałem także jako manager projektu. Byłem odpowiedzialny za duże grupy pracowników, a nierzadko gasiłem największe pożary.

Zapraszam na szkolenie. Bilety znajdziesz na – 

Potrzebujesz spotkania indywidualnego? Skorzystaj z KONTAKTU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *